Nowa generacja pomp ślimakowych

Potrzebują Państwo funkcjonalnych, bezusterkowych i zaawansowanych urządzeń przemysłowych. Wskazane jest zaznajomić się z obszernym asortymentem pomp przemysłowych, w tym także pompy ślimakowe, które mają zastosowanie w dobrze zakrojonych działaniach wytwórczych.

Firma Chemoogle jest oficjalnym sprzedawcą tych narzędzi w naszym kraju. W szerokim asortymencie znajdą Państwo m.in. pompy wirowe, beczkowe, membranowe oraz pompy ślimakowe, tudzież spory wachlarz niezbędnych akcesoriów: przepływomierzy, wanien wychwytowych, zbiorników procesowych.  


Pompy ślimakowe. Oferta firmy Chemoogle

Jesteśmy przedstawicielami czołowych europejskich producentów pomp przemysłowych takich jak pompy ślimakowe. Współpracujemy m.in. z firmą Lutz, Finish Thompson INC., Injecta, ASV Stuebbe, Jesco, Sandpiper. To właśnie oni projektują najwyższej jakości produkty.
W naszym sklepie www mogą zaznajomić się Państwo z rozmaitymi promocjami oraz modelami pomp ślimakowych nowej generacji. Regularnie, dążymy do tego, by implementować innowacyjne produkty, które modernizują działania industrialne. Służymy radą i obszerną wiedzą w wyborze najlepszej pompy, zawsze starając się najpierw zrozumieć wymagania i założenia obrane przez Klienta. 
Oferujemy części wymienne do sprzedawanych przez nas pomp, a także udzielamy kompleksowe usługi związane z konserwacją tych urządzeń. Wyciskarka na ulotce reklamowej?
Wszędobylskie ulotki reklamowe to jedna z częstych, lecz również bardzo efektywnych odmian marketingu bezpośredniego. Przeznaczonym do prędkiego dystrybuowania, o niedużej kubatury, zazwyczaj w postaci etykietki lub rozkładanej broszury nie przekraczającej 2 stron. Jednokrotne rozniesienie...
Sam sok na obiad?
W tej chwili rynek świadczenia usług został na tyle nasycony, że aby nowe przedsiębiorstwo mogło prosperować z powodzeniem musi zaproponować rzecz absolutnie odmienną. Pojawiające się pomysły na biznes są bardzo różne: kawiarenka szyciowa, szycie butów na podstawie projektu klienta...
Samochody i autobusy w firmie
Nowoczesna platforma leasing to w ostatnim czasie bardzo ciekawa metoda inwestowania. Użytkownicy platformy leasing, która prosperuje w sposób kontrolowany, sprawdzony i w pełni administrowany innowacyjnym oprogramowaniem technicznym, są usatysfakcjonowani z takiego narzędzia. Dzięki...